12 Mayıs 2018 – Bozcaada Koşusu

Bağışlar açıldı! Bağış yapmak için doğrudan https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC29890 sayfasına gidebilirsiniz. 

Bu aralar bir yarış etkinliğine katılmak istiyordum. Geçen gün bu sene içindeki koşuları incelerken 12 Mayıs tarihinde “New Balance Bozcaada Yarı Maratonu Ve 10k Koşusu 2018” koşusu olduğunu gördüm, ilgimi çekti. Pelin’le konuştum, “böyle böyle bir şey var, gitsek nasıl olur” diye. Uzun süredir Bozcaada’ya gitmek isteyen Pelin doğrudan “Yihuuuuuu” diyerek karşıladı .

Otel rezervasyonumuzu (otel derken pansiyon) ve https://newbalancerun.com/ adresinden 10k koşusu için koşucu kaydımı yaptırdım. 12 Mayıs’ta gidiyoruz; ben koşmaya, Pelin de Bozcaada’nın keyfini çıkarmaya (ve tabii beni desteklemeye ).

Geçtiğimiz haftasonu 22km’lik bir koşu yapmış olsam da, yarı maratonu yarışmayı hala gözüm yemiyor . Bu yüzden 10k şimdilik yeterli geldi. Ama seneye “yarı maratona katılırım” diye düşünüyorum.

Şimdi asıl konuya gelelim. Uzun süredir “Adım Adım” oluşumunu takip ediyordum. “Eee” dedim, “madem koşuya katıldım, Adım Adım’la neden koşmuyorum”.

Daha önce http://adimadim.org/ sitesinden kaydımı oluşturmuştum zaten. Üye girişimi yapıp, kendime bir kampanya seçip, kampanyamı oluşturdum. Daha teferruatlı bir şey bekliyordum ama oldukça kolaymış kampanya oluşturmak. Gerçekten 2 tık ile kampanyamı oluşturdum.

New Balance Bozcaada 10k Koşusunda KAÇUV adına koşuyorum . Bu da kampanya bağlantım; KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor.

KAÇUV

Hedefim 15 kişiden toplam 1.500TL bağış toplamak. Bugün itibari ile (17 Nisan 2018) henüz bağışlar açılmamış sanırım, açılınca “pamuk eller cebe” başlıklı bir e-posta hazırlayacağım .

Bağışlar açıldı! Bağış yapmak için doğrudan https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC29890 sayfasına gidebilirsiniz. 

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://kirlibisikletler.com/2018/04/12-mayis-2018-bozcaada-kosusu/

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.