Kara Liste

  • 34 ZN 2807 – Yeşilköy’den sahil yoluna çıkarken sağa iyice yanaşıp sıkıştıran sürücü ve yanında oturan, camdan çıkıp öküzvari bir şekilde “Lan” diye kulağımıza bağıran insan!
  • Bebek-Beşiktaş sahilyolunu dikine, uzun ve geniş delikli mazgallarla dolduran belediye! (5 Haziran 2012-Yağmur da yağınca, mazgallardan kaçmaya çalışırken kaç kez düşme tehlikesi geçirdik!)
  • 34 HM 4297 – 23 Nisan 2013 günü Maslak’ta korkutmak için bağırarak yanımdan geçen insanlar! Hemen onun önünden geçerken beni sıkıştırıp kornasıyla taciz eden ama iki tane üst üste geldikleri ve trafikte sürmekte olduğum için plakasını alamadığım mavi yolcu minibüsü!
  • Yine 23 Nisan 2013 günü Bahçeköy yolundaki yaklaşarak laf atıp geçen Küçük Ev kamyoneti!
  • Son olarak 23 Nisan 2013 günü Balmumcu’da benzinciye hemen varmadan önce emniyet şeridini ihlal eden, uyardığımızda edecek laf bulamayıp el hareketi çekip sağa sapıp giden beyaz arabalı insan!

1 yorum

  1. miami miami

    23 Nisan Çocuk bayramında balmumcu benzinlikten aldığımız ekran görüntülerine göre emniyet şeridini ihlal eden aracı tespit ettik ve cezasını batman aracılığı ile verdik.

    Miami Vice Ekibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.